آموزش نصب و استفاده از نرم افزار متاتریدر - Meta Trader روی آیفون و انجام معاملات فارکس

آموزش نحوه نصب و استفاده از نسخه اورجینال و رسمی نرم افزار Meta Trader روی گوشی های  آیفون با استفاده از اپل آیدی و اپ استور...

 

و اما نحوه استفاده از اپل آیدی برای نصب نرم افزار متا تریدر با استفاده از اپ استور:

در ابتدا شما نیاز به یک حساب کاربری اپل یا اپل آیدی دارید که میتوانید آن را از طریق سایت ما سفارش داده و به صورت آنی دریافت کنید.

در صورتی که ورژن متا تریدر مورد نظر را در اپ استور یافت نکردید با استفاده از اپل آیدی های سایر کشور ها مانند اپل آیدی امارات می توانید آن را به راحتی نصب کنید.

 

۱- پس از ورود اپل آیدی که آموزش آن در قسمت آموزش های سایت موجود است با استفاده از دستگاه iPhone خود، به App Store مراجعه کنید.

 

۲- در قسمت جستجو، MetaTrader را جستجو کنید.

 

۳- اگر در نتیجه جستجو نرم افزار متاتریدر یافت شد بر روی دکمه GET کلیک کنید. اما اگر یافت نشد مراحل را با یک اپل آیدی دیگر مربوط به سایر کشور مانند امارات یا انگلیس امتحان کنید که از طریق صفحه اول سایت قابل سفارش است.

 

۴- پس از فشردن دکمه GET جهت نصب نرم افزار Meta Trader اگر دستگاه شما از شما درخواست رمز اپل آیدی را داشت که رمز اپل آیدی خود را با رعایت حروف بزرگ و کوچک وارد کنید.

 

۵- پس از نصب نرم‌افزار، باید یک حساب تجاری در متاتریدر ایجاد کنید. برای اینکار، باید به وب سایت بروکر فارکس معتبری مراجعه  کنید و یک حساب تجاری باز کنید. سپس اطلاعات ورود به حساب خود را در نرم‌افزار متاتریدر وارد کنید.

 

 

بعد از وارد شدن، شما می‌توانید با استفاده از این برنامه، بازارهای مالی را تحلیل کرده و معاملات خود را انجام دهید.

 

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا بازارهای مختلفی را مانند بورس اوراق بهادار، فارکس، انرژی و کالاها به راحتی پیگیری کنید و معاملات خود را به صورت آنلاین انجام دهید. 

 

در نهایت، برای بهترین نتایج، پیشنهاد می‌شود که قبل از شروع به معامله، از روش‌های تحلیلی و مدیریت ریسک آگاهی داشته باشید و میزان سرمایه خود را مطابق با سطح تجربه و توانمندی خود مدیریت کنید..

در صورت وجود هرگونه مشکل با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.